فراموش کردم
رتبه کلی: 963


درباره من
ورود با مخاطب خاص ممنوع!!!

برات متاسفم
باید خیلی لیاقت داشته باشی تا بیای تو ادد لیست
پس همین الان بزن به چاک چون من فقط ادد لیستمو آدم حساب میکنم

محمد - 16 - تهران

این هم عکس من

http://www.8pic.ir/images/91755988536032326863.jpg
اینم گیتارم که عاشقشم :X

................#...#
...............#.....#
..............##..##
...............####
................###
.................##
.................##
.................##
.................##
.................##
.................##
.................##
.................##
..........#.....##.........#
.......##......##.........##
.......###....##......###
........############
..........###########
...........##########
........############
......#####::::::::#####
...################
.#######:::::::::#######
.###################
####################
.#######............#######
..#####...................####
.....###.....................###
.......##.....................##

زندگیم مثل سیگار بود

فندکش رو یک آدم بهم داد
خودم آتیشش زدم
دودش رو با چشمام دیدم و فقط فوتش کردم!!!!
خاکسترش رو ریختم رو زمین
الان هم
داره دود میشه میره هوا
زندگیم مثل سیگاره
بزودی اون رو روی زمین پرت میکنم
و پام رو روش میزارم تا از بین بره
چه سرنوشت رمانتیکی!!!!!

از خودم


من حالم از همتون به هم میخوره
فرقی نداره تو ادد لیست باشی یا نه
همتون ی مشت آدم معمولی هستید!!!تفکرات ایلومتانی و فراماسونری

درج شده در تاریخ ۹۱/۱۲/۱۵ ساعت 16:17 بازدید کل: 273 بازدید امروز: 1 0 می‌پسندم  
 

تفکرات ایلومتانی و فراماسونری

 

والت دیزنی موسس این کمپانی شیطانی، به اذعان بسیاری یک فراماسون اعظم و عضو «Order of DeMolay» بوده و سالها چهره و افکار شیطانی خود را پشت کارتون، فیلم و کتاب پنهان نموده است. هدف اصلی او «کنترل ذهن کودکان» است…درباره والت دیزنی و انواع محصولات باطنا پلید اما ظاهرا خوب آن در این سایت به اندازه ای بحث شده اما در این مطلب از زاویه ای دیگر به این شرکت صهیونیستی نگاه خواهیم کرد


[تصویر: 42DISNEY.jpg]
[تصویر: 22d9928d1abd.jpg]

گزارش های زیر حاکی از این است که جمعیت قابل توجهی از کارکنان کمپانی دیزنی، همجنس باز بوده و پستهای کلیدی بخشهای این کمپانی را در اختیار دارند. به تعدادی از این گزارش ها توجه کنید:

- دیزنی با لایحه پورن (مسائل شهوت انگیز) اینترنتی و همینطور قانون حفاظت از کودکان در مقابل اینترنت که مسائل جنسی و شهوت انگیز را برای کودکان محدود می کند مخالفت کرد.

- Washington Times of October 8, 1998, p.A8

- در ژوئن ، دیزنی کمک کرد به راه اندازی ششمین همایش «روز همجنس بازان مرد و زن در دنیای دیزنی». دراین همایش، دیزنی اجازه داد تا دست اندرکاران همجنس باز، میکی ماوس (Mickey Mouse) و دونالد داک (Donald Duck) را به صورت عاشقان همجنس باز مرد به تصویر کشند. همینطور اجازه داد مینی ماوس (Minnie Mouse) و دیزی داک (Daisy Duck) به عنوان عاشقان همجنس باز دختر به تصویر کشیده شوند.

- مدیر فعلی دیزنی، آقای Michael Eisner یهودی گفته که فکر می کند درصد از عضو کمپانی دیزنی، همجنس باز هستند.

- AFA Journal 6/97

- دیزنی، بیشترین تعداد کارمند همجنس باز را در صنعت سرگرمی داراست.

- دیزنی، تبلیغ یک مجله همجنس بازی را نمود.

- Out, 2/94

آقای Tom Shumacher، نایب رئیس بخش انیمیشن تصویری، همجنس بازی است که همجنس باز بودن خود را مخفی نمی کند و با “شوهر” خود به بخشهای مختلف می رود. در مصاحبه ای با نشریه دفاع از همجنس بازان، این فرد گفت: «همجنس بازان زیادی در سطوح مختلف کاری در دیزنی هستند. خیلی محیط آنجا خوب و حمایت کننده است».

-Human Events, 8/12/94; The Advocate 6/25/94

- دیزنی، آقای Victor Salva یعنی مردی که در به جرم تجاوز جنسی به کودکی بازداشت شده بود را استخدام کرد. وقتی که قربانی این تجاوز، Nathan Winters که الان بالای بیست سال سن دارد، استخدام Salva در دیزنی را فاش کرد، افسر پلیس درگیر در آن ماجرا Gary Primavera از تعجب شگفت زده شده بود. اما مقامات دیزنی، درخواست Nathan مبنی بر اخراج Slava را رد کردند.

- Washington Times, 10/25/95 …

کاملا مشخص است که چنین بیماران جنسی همه کاره این کمپانی شیطانی، در ساخت فیلمها و انیمیشن های خود، به دنبال آلوده و مسموم نمودن ذهن کودکان معصوم و گرایش دادن آنها به انواع انحرافات می باشند.

به تصاویر زیر که تنها مشتی است از نمونه خروارها توجه کنید.

[تصویر: disneysex.jpg]
[تصویر: disney-the-rescuers-subliminal.jpg]

در این تصویر، لحظه ای بسیار کوتاه کاراکتر را عریان به تصویر می کشد. البته تصویر عادی آنقدر سریع است که شاید کمتر کسی آگاهانه متوجه آن شود اما همانها خوب می دانند که ضمیر ناخودآگاه انسان، خیلی خوب متوجه این تصاویر می شوند.

[تصویر: 1c7e6acb390d.jpeg]
در تصویر زیر هم که میبینید تبلیغ یکی از محصولات به ظاهر شبیه به گیتار است اما تماما در حال اشاره به آلت تناسلی مرد است…تعداد اینگونه محصولات شرکت والت دیزنی بسیار زیاد اما به دلیل این که دارای حالات غیر اخلاقی است از قرار دادن آن در این سایت معذوریم

و همینطور این تصویر در پوستر تبلیغاتی این کارتون:

[تصویر: 1_5.jpg]

و یا این تصویر که کشیش هنگام مراسم ازدواج دو کاراکتر کارتون، دچار تحریک جنسی می شود و …
البته این تصاویر توسط والدین آمریکایی به شدت مورد اعتراض قرار گرفت طوریکه شیاطین مجبور شدند در کپی های بعدی، آن را اصلاح کنند.

[تصویر: little-mermaid-priest-subliminal-messages-2.jpg]

بله دوستان، تصاویر از این دست بسیار است. اصلا جای تعجب نیست. کافی است نگاهی به شخصیت پست و رذل دست اندرکاران این کمپانی شیطانی بیاندازید. کمپانی که نزدیک به نیمی از آنها حامی و پیرو عادت زشت قوم لوط اند.

کلیپی خیلی جالب از یکی از قسمتهای سریال South Park پیدا کردم راجع به والت دیزنی و اینکه چطور از گروه موزیک Jonas Brothersبرای فریب دختر بچه ها به مسائل جنسی استفاده کرده.

[تصویر: New%20-%2055%5B%28006014%2921-21-24%5D.JPG]

این گروه موزیک در دنیای واقعی هم وجود خارجی داشته و چیزی که آنها را متمایز کرده استفاده از حلقه هایی در دستانشان است به نام حلقه های پاکی و اخلاص. اینها گفته اند که با پوشیدن حلقه هایی به نام “Purity Rings” می خواهند تا پیش از ازدواجشان پاک بمانند اما عملا وقتی برای والت دیزنی کار می کنند مشخص است که این گفته آنها، ادعایی بیش نبوده و فقط قصد فریب عموم مردم را دارند.

در این قسمت از داستان، شخصیت های اصلی کارتون، متوجه نقشه شیطانی والت دیزنی می شوند:

[تصویر: New%20-%2055%5B%28006678%2921-22-40%5D.JPG]

و اینجا پایان داستان است که بسیار جالب میکی ماوس که نماد رئیس کمپانی والت دیزنی است واقعیات افکار خود را ناخواسته برملا می کند:

[تصویر: New%20-%2055%5B%28009142%2921-24-07%5D.JPG]

کلیپ حدود دقیقه هست که زیرنویس فارسی شده.

دانلود کلیپ South Park در مورد ترویج سکس در کمپانی دیزنی (حدود مگابایت)

آری این است چهره واقعی این موش کثیف:

[تصویر: saynotodisney-lg.jpg]

انسان عاقل وقتی متوجه خطری باشد، بایستی بسیار محتاط عمل کند. در اینجا ما با هالیوود و والت دیزنی مواجهیم که تهدیدی جدی برای فرهنگ کودکان و نوجوانان و جوانان ماست. آیا بهتر نیست ما ایرانیان هم به جنبش جهانی بایکوت این دو کمپانی شیطانی بپیوندیم.

آیا بهتر نیست در مورد هدف از زندگی خود دوباره فکر کنیم. آیا ما برای سرگرم شدن آفریده شدیم؟ آن هم سرگرمی که با چشم ظاهر و عقل خود می دانیم افرادی کثیف و پست و شیطانی در پشت آنها به فعالیت مشغولند و بسیار دقیق و برنامه ریزی شده در جهت نابودی بشر گام بر می دارند؟

آنچه گفته شد شرحی کوتاه بود از ماهیت پلید کمپانی والت دیزنی که اصل داستان مفصل تر از اینهاست و خواننده عزیز با جستجویی کوچک به حقایق بیشتری در این زمینه دست خواهد یافت.

امید است خوانندگان عزیز این مطلب که والدین فردای این امت هستند، با تحریم و بایکوت کردن والت دیزنی و هالیوود، سعی در تضمین سلامت فکری و روحی فرزندان خویش نمایند و سعی کنند با جایگزین کردن محصولات والت دیزنی و هالیوود با ورزش، مطالعات دینی و ادبیات و مستندهای خلقت و آفرینش خداوند، هر چه بیشتر فرزندان خود را با خالق هستی آشنا کنند تا بیشتر نقشه های شوم آنان را با شکست مواجه کنند.

البته مهم است که ابتدا خود والدین دست از سر هالیوود و سینما بردارند واوقات فراغت خویش را با مطالعه پر کنند. تنها در این صورت است که فرزندان نیز حاضر می شود دست از سینما و والت دیزنی برداشته و رو به مطالعه آورند.

یادمان باشد فرزندان می بینند، فرزندان انجام می دهند.

 

 

 لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
فراخوان شرکت در مسابقات مهیج قهرمانی موی تای استان تقدیم به همه مادران + عکس اکانت های مستعار، سهم مددی از فعالان سایبری!آموزش لغات کتاب 504 واژه به روش LTR برای اولین بار در میانه....چیستانباشگاه سانداووشو المپیک شهرستان میانه ثبت نام میکندحدس بزنید این تصاویر مربوط به کجاست؟زن هایی که مجبور شدند مرد باشندترسناک ترین روش برای درست کردن ترشیراست و دروغ
کاربران آنلاین
Se7en ترکمانچای محمد محمد محمد علیرضاامیرخیزی امیرحسین-ایلغاری فدایی شهداء16 چاپ محسن (تایپ رایگان) داود محمودی قلب یخی ıllıl_____ TörnƏl)öO _____ıllıl آکواریوم خلیج مجنون *lı__TI-Ie lƏŞt l3ut Ön3__ıl* عباس مرادی سینا001 (((_*) lönely علی خانمحمدی _-*گدای عشق *-_ amir hesam مهدی آپاچی تنهای عاشق****** مسافر خیال گل پری90* کریمی. رضا ...رجبی کامران دلان داو10دی بهنام ترکه فاطمه ****** _.ı I-Iatred ı._ o...z...i...l (-_-)چشم به راه(-_-) محرم جعفرزاده 2 شیلان زمانی سمت خدا ممول کوچولو *-_-*_____ H A M E D_____*-_-* پرواز را به خاطر بسپار ... lilili______ callous ______lilili پهلوانی araz chayi امیرارسی علیرضا1100 ali pishro سیدعلی موسوی* گهواره خالی ALONE-------BOY سمانه نصیری ALL EYES ON ME *محمدرضا*73 Amir Khalvat. میگمیگ افشین*منافپور امیر دل آرام یالان گونلر .یونس ناصری. آرای** پسرخاله (funny (azadi3 گوکان بیک حمیدایراندوست. خاطرات تنهایی محمدرضاحیدری _.ı trüe ıöve ı._ Elahe Sharghi نمایندگی رسمی GLX میلاد*تنها* سردرگم حسین اکبری النجارقی رضا ناصرپور مهدکودک نازگل رهای گمشده ملوان.زبل گل فروش شهر رضا_کریمی afsoon mohammadi وحید رضا شیخ الاسلامی سئویل آی

مسئولیت کلیه مطالب به عهده نویسندگان و ارسال کنندگان آن است